قیمت ایمپلنت در رشت چقدر است؟

قیمت ایمپلنت در رشت - هزینه ایمپلنت دندان در گیلان - دکتر شهرام جلیل زاده متخصص ایمپلنت در رشت و متخصص جراحی لثه در رشت

قیمت ایمپلنت در رشت یا قیمت ایمپلنت در گیلان چقدر است؟

این سوال خیلی از شما گیلانی ها بخصوص از رشتی های عزیز که به مطب دکتر شهرام جلیل زاده متخصص ایمپلنت و جراحی لثه در رشت مراجعه می کنند یا برای مشاوره زنگ می زنند است. برای پاسخ دادن به این سوال باید بگیم که در تعیین هزینه کاشت ایمپلنت دندان معمولاً عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود تا بتوان هزینه ایمپلنت دندان را به طور دقیق محاسبه کرد. از عوامل مختلفی که روی قیمت ایمپلنت دندان تاثیر گذارند می توان به موازد زیر اشاره نمود.

عوامل تاثیر گذار روی هزینه ایمپلنت دندان 


قیمت ایمپلنت دندان به جنس ایمپلنت دندان بستگی دارد: 

یکی دیگر از مواردی که در هزینه ایمپلنت دندان تاثیر زیادی دارد، جنس ایمپلنت دندان است. معمولاً ایمپلنت‌ها را می‌توان در سه دسته باکیفیت بالا، کیفیت مناسبت و کم کیفیت دسته‌بندی کرد. شما قبل از کاشت ایمپلنت نیاز است اطلاعات دقیقی از تمام کیفیت‌های ایمپلنت داشته باشید تا علاوه بر اطلاع از هزینه نهایی به مواردی دیگر از قبیل ماندگاری و برند ایمپلنت اشراف کامل داشته باشید.

در مرکز ایمپلنت ما دکتر در این مورد با شما مشورت می کند و همچنین از بهترین مواد دندانپزشکی روز دنیا و بهترین برندهای موجود در بازار استفاده می شود و همیشه ارائه خدمات و مواد با کیفیت، مهم ترین هدف این کلینیک بوده است.


قیمت ایمپلنت دندان به تعداد دندان‌های ایمپلنت شده بستگی دارد: 

این مورد را هر کسی می داند که هر چقدر کار بر روی تعداد دندان های بیشتری انجام شود هزینه ایمپلنت هم بیشتر می شود. پس نیاز است که قبل از عمل مشخص کنید که چه تعداد دندان شما نیاز به کاشت ایمپلنت دارد که البته در این مورد می توانید با دکتر مربوطه مشورت کنید تا شما را راهنمایی کند.


قیمت ایمپلنت دندان به تعداد دفعات مراجعه به مطب دندان پزشک بستگی دارد:

شاید نام بردن از این مورد به نظر خیلی از افراد زیاد مهم نباشد، ولی لازم است بدانید اگر می‌‌خواهید هزینه ایمپلنت دندان را به طور دقیق محاسبه کنید باید تک به تک مواردی که در این عمل نقش دارند به هزینه نهایی افزوده شود. از همین رو نیاز است هزینه دفعات مراجعه به پزشک را به درستی و دقیق در فهرستی درج کنید.


قیمت ایمپلنت دندان به هزینه عکاسی پرتوی ایکس بستگی دارد:

شاید در طول روند درمان نیاز باشد چندین بار به پزشک مراجعه کنید تا از دندان کاشته شده عکاسی پرتوی ایکس شود. از همین رو نیاز است که این هزینه را به هزینه نهایی کاشت ایمپلنت دندان اضافه کنید.

قیمت ایمپلنت دندان به تخصص و مهارت دندان پزشک بستگی دارد:

مشخص و واضح است که هرچه تخصص پزشک بالا‌تر باشد هزینه دریافتی برای کاشت ایمپلنت دندان بیشتر خواهد شد. از همین رو نیاز است به جمع‌بندی کلی برسید که آیا از پس مخارج پزشک فوق تخصص برمی‌آیید یا نه؟ دکتر شهرام جلیل زاده در رشت به شما پیشنهاد می‌کند که حتماً فرآیند عمل کاشت ایمپلنت دندانی را توسط پزشک متخصص و باتجربه انجام دهید، چرا که این پزشک با انجام عمل‌ها مختلف توانایی و تبحر خاصی در این نوع جراحی پیدا کرده است و به راحتی می‌تواند موارد از پیش تعیین نشده در فرآیند عمل را شناسایی کند و به خوبی آن‌ها را رفع نمایید.


قیمت ایمپلنت دندان به تجهیزات استفاده شده بستگی دارد:

تجهیزات استفاده شده می توانند تاثیر زیادی در هزینه ایمپلنت داشته باشند. مطب دندانپزشکی دکتر شهرام جلیل زاده در رشت با دارا بودن تجهیزات مدرن و به‌روز، در طی این سال‌ها خدمات شایان توجهی را به مراجعه کنندگان عزیز عرضه نموده است. مطب دکتر شهرام جلیل زاده کلیه لوازم مصرفی مطابق استانداردهای جهانی و توسط دستگاه‌های پیشرفته، استریل می شوند.


قیمت ایمپلنت دندان به کارهای جانبی قبل ایمپلنت بستگی دارد:

ممکن است با توجه به نوع دندان و تشخیص دندانپزشک، کارهایی قبل از ایمپلنت دندان انجام بگیرد که نیاز به هزینه های بیشتری داشته باشد.


جمع‌بندی درباره هزینه ایمپلنت دندان در رشت

رشت و کلا گیلان دندان پزشک های خوبی دارد که یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در رشت دکتر شهرام جلیل زاده است. علاوه بر ایمپلنت متخصص جراحی لثه در رشت هم می باشند. در صورت نیاز به مشاوره و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین قیمت های ایمپلنت دندانبا ما تماس بگیرید.

تماس با ما مطب دکتر شهرام جلیل زاده در رشت

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه نهم
شماره تلفن: ۰۱۳۳۳۱۳۱۷۴۶
زمان تماس : همه روزه از ساعت ۱۶- ۲۱