پریودنتیست و متخصص جراحی لثه در رشت 

دکتر شهرام جلیل زاده

در صورتی که درگیر مشکلات لثه هستید می‌توانید با دکتر شهرام جلیل زاده متخصص جراحی لثه در رشت مشکل خود را درمان کنید. دارای بورد تخصصی ایمپلنت های دندانی و جراحی لثه (پریودنتیست)، فلوشیپ ایمپلنت از آکادمی ایمپلنتولوژی آمریکا، فلوشیپ لیزر

تماس با ما

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه نهم
شماره تلفن: ۰۱۳۳۳۱۳۱۷۴۶
زمان تماس : همه روزه از ساعت ۱۶- ۲۱

خدمات ما

در زمان عمل جراحی پیوند لثه معمولاً یک دندانپزشک متخصص بیماری‌های لثه (پریودنتیست)، مقداری از بافت نرم همبند را از سقف دهان برمی‌دارد و آن را با بخیه به خط لثه در محل آسیب‌دیده پیوند می‌زند. به این ترتیب، بافت نرم بیشتری در اطراف دندان و در نزدیکی سطح ریشه نمایان شده آن (تحلیل لثه) رشد می‌کند. بعد از آنکه بافت نرمی که برای پیوند زدن استفاده می‌شود از قسمت سقف دهان برداشته شد، زخم به وجود آمده در آن قسمت با استفاده از بخیه بسته شده و روی آن پانسمان می‌شود تا بهبود پیدا کند.

سه روش مختلف برای پیوند زدن بافت نرم لثه وجود دارد که عبارتند از:

استفاده از بافت همبند به تنهایی :

سقف دهان به طور طبیعی با یک لایه بافت نرم پوشیده شده است. این لایه شامل یک بافت سطحی است که شما می‌توانید آن را با زبان خود لمس کنید و در زیر آن یک بافت همبند قرار دارد که در واقع لایه‌ای از بافت است که بین بافت سطحی و استخوان سقف دهان قرار دارد. در این روش، پریودنتیست یک بریدگی در قسمت سقف دهان ایجاد می‌کند و بافت نرمی که در زیر بافت سطحی قرار دارد را برمی‌دارد. به این ترتیب، یک زخم خیلی کوچک بر روی لایه سطحی سقف دهان باقی می‌ماند.

این روش تا حد زیادی شبیه به باز کردن یک ساندویچ و برداشتن ماده موجود در داخل آن است. مزیت بزرگ این روش آن است که هر چند نیاز به بخیه زدن در سقف دهان دارد اما درد و ناراحتی ناشی از آن خیلی کم است، زیرا محل زخمی که بافت نرم از آن برداشته شده است، به طور کامل بسته می‌شود و در مدتی که در حال بهبودی است، این زخم باز نمی‌ماند.

استفاده از بافت سطحی و بافت همبند :

در این روش، لایه سطحی و بافت همبند زیر آن هر دو از قسمت سقف دهان برداشته می‌شوند. در این روش هم ممکن است بخیه‌هایی در سقف دهان شما زده شود تا دو لبه زخم ایجاد شده را در حالت متصل به هم نگه دارد. اما به هر حال زخمی که ایجاد می‌شود، نمایان خواهد بود و معمولاً درد و خونریزی لثه بیشتری در مقایسه با روش قبل به دنبال دارد. بنابراین اغلب پریودنتیست‌ها ترجیح می‌دهند در صورتی که بافت نرم موجود در ناحیه دهنده در سقف دهان از ضخامت کافی برخوردار باشد، از همان روش اول (استفاده از بافت همبند به تنهایی) استفاده کنند. اما هنگامی که بافت نرم سقف دهان ضخامت کافی را نداشته باشد، از روش دوم (برداشت همزمان بافت سطحی و بافت همبند) استفاده می‌شود.

استفاده از ماده زیستی یا بیومتریال (آلودرما) :

هنگامی که مقدار بافت نرم موجود در ناحیه دهنده بسیار کم باشد، ممکن است پریودنتیست تصمیم بگیرد که از ماده زیستی برای انجام این عمل استفاده کند. البته امکان استفاده از این روش هنگامی وجود دارد که مقدار کافی از بافت نرم در اطراف ناحیه پذیرنده (لثه آسیب‌دیده) وجود داشته باشد تا بتواند این ماده را در آن محل نگه دارد.

دکتر شهرام جلیل زاده بهترین جراح لثه در رشت در درمان بیماری‌های لثه و درمان تحلیل لثه (پیوند لثه) تخصص دارد. می توانید برای حل این مشکل لثه خود با ما در ارتباط باشید.

در این جراحی لثه، پزشک پریودانتیست (متخصص لثه) لثه ها را بر می گرداند تا باکتری ها را از بین آن خارج کند. سپس به جای آنکه لثه را به حال خود رها کند، آن را به دندان متصل می کند تا دوباره دچار برگشتگی نشود.

در این فرایند، جراح لثه ها را به سمت بیرون بر می گرداند و باکتری هایی که عامل بیماری شده‌اند را خارج می کند. سپس استخوان های پیوندی، غشا یا پروتئین های بافت لثه (یا ترکیبی از این سه مورد) را به لثه اضافه می کند تا بافت آن دوباره تشکیل شود و محکم به دندان بچسبد.

در این نوع جراحی ، پزشک لثه هایی که بیش از حد رشد کرده‌اند را برش می دهند تا کمی کوتاه تر شوند و میزان بیشتری از دندان پیدا شود. این فرایند علاوه بر اهداف درمانی، به منظور عمل زیبایی هم انجام می شود.

جراحی لثه با لیزر نیازی به استفاده از تیغ جراحی یا بخیه زدن دندانپزشک ندارد. این روش دارای حداقل سطح تهاجم است که باعث می شود بیمار کمتر درد و ناراحتی را احساس کند.

در این حالت امواج لیزر با طول موجی استفاده می شوند که می تواند دارای تاثیر متفاوت بر بافت آسیب دیده و بافت سالم لثه در دهان باشد. این موضوع به معنی اینست که لیزر کاملاً بی خطر است و می تواند در هنگام جراحی زیبایی لثه بدون نیاز به نگرانی خاص مورد استفاده قرار گیرد. در حقیقت امکان استفاده از لیزر برای برداشتن بافت آسیب دیده لثه و حذف باکتری های مضر بدون وارد کردن آسیب، ایجاد برش، یا برداشتن بافت سالم لثه وجود دارد!

قبل از عمل، متخصص جراحی لثه ممکن است لثه ها را تمیز کند و اینطوری مشکل را حل کند. این روش با جرم گیری عمیق می تواند جرم و باکتری ها را از دندان ها و لثه ها حذف کند.

روش دیگری که به عنوان ریشه کنی شناخته می شود می تواند سطوح ریشه دندان ها را صاف کند، به این معنی که مکان های کمتری برای تجمع جرم و باکتری وجود دارد. این روش همچنین هرگونه تارتار روی ریشه را برمی دارد.

جراحی لثه چیست؟ 

جراحی لثه یا پریودنتال بخش هایی از لثه که دارای مشکل هستند، در عمل جراحی لثه حذف یا ترمیم شده و رشد مناسب سایر اجزای لثه را فراهم می آورد و در برخی از موارد نیاز به پیوند بافت جدید در محل آسیب دیده وجود دارد. در جراحی لثه نجات دندان ها هدف اصلی جراح است اما ایجاد توازن در اثربخشی روش درمانی و هزینه آن می تواند به تعیین حالت مناسب جهت حل مشکل بیمار کمک کند. در این حالت فرد ممکن است از سطح سلامتی کافی برای عمل جراحی لثه برخوردار نباشد و این مسئله می تواند عامل تعیین کننده در انتخاب روش درمانی جراحی لثه باشد.


جراحی پریودنتال چیست؟

گاهی بری درمان بعضی بیماری های لثه و شرایط خاص مانند ژنژیوت یا التهاب لثه، از جراحی پریودنتال استفاده می کنند. به این نوع عمل معمولا جراحی لثه گفته می شود. هدف از این جراحی، این است که با انجام فرایندهای زیر، بیماری لثوی و صدمات ناشی از آن را درمان کنند:

 • رشد دوباره بافت ها و استخوان های آسیب‌دیده
 • جلوگیری از افتادن دندان
 • کاهش فاصله بین لثه و دندان
 • تغییرشکل استخوان فک به منظور کاهش احتمال رشد باکتری در شکاف های استخوان
 • کاهش باکتری و عفونت در دهان


.

چرا دکتر شهرام جلیل زاده بهترین دکتر جراح لثه در رشت است؟ 

خدمات متخصص جراحی لثه در رشت 

 • رمان پیوند لثه (تحلیل لثه)
 • عمل فلپ (شیاربری یا مسطح‌سازی شیار لثه)
 • تشکیل دوباره لثه
 • جراحی لیفت لثه
 • جراحی لثه با لیزر
 • تمیز کردن لثه
 • ریشه کنی
 • و دیگر درمانها با توجه به مشکل لثه

درباره ایمپلنت دندان

اگر بخواهیم اطلاعات درباره ایمپلنت دندان به شما بدهیم باید بگیم که از نظر فنی، ایمپلنت دندان یک ریشه دندان مصنوعی است که در فک شما قرار می گیرد تا دندان مصنوعی یا پل را نگه دارد. با این حال، هنگامی که بیشتر مردم از اصطلاح “ایمپلنت دندان” استفاده می کنند، در مورد ترکیب ایمپلنت (ریشه دندان مصنوعی) و دندان مصنوعی صحبت می کنند. ایمپلنت های دندانی ممکن است گزینه ای برای افرادی که یک یا چند دندان را به دلیل بیماری پریودنتال، آسیب یا دلایل دیگر از دست داده اند و ترجیح می دهند از دندان مصنوعی استفاده نکنند باشد.


انواع ایمپلنت های دندانی

اندوستال (در استخوان): این رایج ترین نوع ایمپلنت است. اشکال مختلف آن شامل پیچ ها، سیلندرها یا تیغه هایی است که با جراحی در استخوان فک قرار می گیرند. هر ایمپلنت دارای یک یا چند دندان مصنوعی است. این نوع ایمپلنت به طور کلی یک جایگزین برای بیمارانی است که اکنون از بریج یا پروتز متحرک استفاده می کنند.

ساب پریوستئال (روی استخوان): این نوع ایمپلنت در بالای فک با پایه های چارچوب فلزی قرار می گیرد که از لثه بیرون زده و ایمپلنت را در جای خود نگه می دارد. ایمپلنت های ساب پریوستال معمولا برای بیمارانی استفاده می شود که قادر به استفاده از پروتزهای مصنوعی معمولی نیستند و ارتفاع استخوان مناسبی برای نگه داشتن ایمپلنت اندوستال ندارند.


نکاتی درباره ایمپلنت دندان

شما یک کاندید ایده آل برای ایمپلنت دندان هستید اگر:

شما از سلامت عمومی و دهان و دندان خوبی برخوردار هستید.

شما استخوان کافی در فک خود برای حمایت از ایمپلنت دارید.

شما دارای بافت لثه سالمی هستید که عاری از بیماری پریودنتال است.

ایمپلنت‌های دندانی با بافت‌های نرم (یعنی لثه‌ها) و بافت‌های سخت زیرین (مانند استخوان) در دهان ارتباط نزدیک دارند. از آنجایی که پریودنتیست ها سه سال آموزش تخصصی فراتر از دانشکده دندانپزشکی گذرانده اند تا آنها را در بافت های نرم و سخت متخصص کنند، آنها ترکیب ایده آلی از تجربه و دانش را دارند تا مطمئن شوند که محلول ایمپلنت دندانی را دریافت می کنید که ظاهر و احساسی شبیه به دندان های خود داشته باشد.


انواع روش های کاشت دندان

بسته به شرایط خاص شما و نوع ایمپلنت انتخابی، پریودنتیست شما یک برنامه درمانی متناسب با نیازهای شما ایجاد می کند.

در اینجا برخی از برنامه های درمانی ممکن بسته به وضعیت شما آورده شده است:

ایمپلنت های تک دندانی – اگر یک دندان را از دست داده اید، یک ایمپلنت دندان می تواند جایگزین آن شود.

ایمپلنت های دندانی چند دندانی – اگر چندین دندان از دست رفته باشد، می توان آنها را با چندین ایمپلنت دندان جایگزین کرد.

ایمپلنت های فول دهان – اگر تمام دندان های خود را از دست داده اید، می توان آنها را با ایمپلنت های کامل دهان جایگزین کرد.

تقویت سینوس – کلید موفقیت ایمپلنت، کمیت و کیفیت استخوانی است که ایمپلنت در آن قرار می گیرد. فک فوقانی پشت به طور سنتی یکی از دشوارترین مناطق برای کاشت موفقیت آمیز ایمپلنت های دندانی به دلیل کمیت و کیفیت استخوان ناکافی و نزدیکی به سینوس بوده است. تقویت سینوس می تواند با بالا بردن کف سینوس و رشد استخوان برای قرار دادن ایمپلنت های دندانی به اصلاح این مشکل کمک کند.

اصلاح برآمدگی – تغییر شکل در فک بالا یا پایین می‌تواند باعث شود که استخوان کافی برای قرار دادن ایمپلنت دندان در آن وجود نداشته باشد. برای رفع مشکل، لثه از برجستگی بلند می‌شود تا فضای خالی که در آن استخوان وجود ندارد آشکار شود. سپس فضای خالی با استخوان یا جایگزین استخوان پر می شود تا برجستگی ایجاد شود. ثابت شده است که اصلاح برآمدگی ظاهر فک را تا حد زیادی بهبود می بخشد و شانس کاشت موفقیت آمیز را افزایش می دهد.


پیگیری فرآیند ایمپلنت دندان

درست مانند دندان‌های طبیعی، ایمپلنت‌های دندانی برای حفظ عملکرد و پیشگیری از بیماری‌های اطراف ایمپلنت نیاز به مراقبت‌های دقیق دهان و دندان در خانه و بازدید منظم دندان‌پزشکی دارند. برای تمیز نگه داشتن ایمپلنت و بدون پلاک، مسواک زدن و نخ دندان کشیدن همچنان ضروری است.

پس از دریافت ایمپلنت، پریودنتیست شما از نزدیک با شما و دندانپزشک عمومی شما همکاری خواهد کرد تا بهترین برنامه مراقبتی را برای شما ایجاد کند. ویزیت های دوره ای برای نظارت بر ایمپلنت، دندان ها و لثه های شما برای اطمینان از سالم بودن آنها برنامه ریزی می شود.


نظرات مشتریان درباره دکتر جراح لثه در رشت

جراح لثه رشت زیاده ولی من از آشناهام شنیدم که ایشون کارشون خیلی خوبه و به همین خاطر مشکلات لثم رو میدم ایشون برام درمان کنند.

من لثم مشکل داشت و همیشه از ترس اینکه آیا جراحی لثه درد دارد جلو نمی رفتم تا اینکه با دکتر آشنا شدن و بدون هیچ دردی و بی حسی تونستن مشکلم رو حل کنند. واقعا که بهترین دکتر جراح لثه در رشت هستید.

هزینه جراحی لثه رشت زیاده و هیچ جا هم بیمه قبول نمی کنن.

من خیلی از دندان پزشکی میترسم رفتم جراحان لثه رشت گفتن باید لثه هام جراحی بشه دارم سکته می کنم از ترس هر کس تجربه ای داره بگه شاید آرام بشم و بگین آیا خیلی درد داره چون یک دختر ۲ ساله هم دارم آیا می تونم با بچه تحمل کنم؟

من این ماه دوتا دندون عقل کشیدم یه جراحی لثه با دکتر جراح لثه در رشت انجام دادم اصلا سخت نبود برای جراحی فقط دوتا قرص مسکن خوردم در حالی که برا کشیدن دندونم ۱۵ تا قرص خوردم و یک هفته درد داشتم.

پیج اینستاگرام متخصص جراحی لثه در رشت خیلی کمه!

متخصص جراحی لثه رشت گفت برای روکش دندونام باید قبلش لثه رو جراحی کنم استخونشو بتراشن. کسی تجربشو داره،سخته؟

پیدا کردن جراح لثه خوب در رشت کار مشکلیه خدایی ! هرجا میرم نوبت ندارن! چطوری آخه!

من از دندون پزشکی وحشت دارم میشه با بیهوشی دندون درست کرد؟

برای رفع پوسیدگی دندان به یک جراح لثه در رشت مراجعه کرده بودم. دکتر بعد از معاینه و دیدن عکس رادیوگرافی دندان و معالجه دندان ام گفتند که مشکل تحلیل لثه دارم و باید به متخصص جراحی لثه در رشت پریو مراجعه کنم.

 معاینه دندان پزشک گفت که نیاز به جراحی لثه دارید، جراح لثه رشت شبانه روزی هم هست؟

با سلام من یک ماه است که همه دندان ها را کشیدم و یک جراحی لثه در رشت چهاره تا ایمپلت انجام داد الان خوبم
فقط خوردن غذا سخته. حالا از شما سئوالی دارم اون دکتر جراحی لثه در رشت به گفت روی لثه با انگشت مالش بده تا چه مدتی انجام بدم چون قراره چهار ماه بگذره تا دندان گذاری کنه. از راهنمایی شما سپاس گذارم.

جراحی لثه با لیزر در رشت انجام میشه؟ 

بهترین جراح لثه در رشت کیه همیشه برام سواله!

سلام خسته نباشید .من ۳ روزه جراحی افزایش طول تاج کل فک بالامو انجام دادم دندونای جلوم ازداخل دوسه ساعت بعد جراحی ورم کرد و خون لخته هم دورشو گرفت با گذشت ۳ روز هنوز همونجوری وگاهی یکم خون سیاه ازش خارج میشه یکم بوی نامطبوع هم میده چیکار کنم خوب بشه ایا این عادیه امیدوارم یه جراح لثه رشت گیلان که خوب باشه پیدا کنم.

سلام من ۱۴ روزه که پیوند لثه پیش جراح لثه رشت عالی انجام دادم اما بعد ۱۰ روزم بخیه ها مو کشیدم اما بعدش توی اینه نگاه کردم دیم یه ذره از رشه دندوم دید میشه این اشکال داره.

بهترین متخصص ایمپلنت در رشت کیه؟

فضای دندان کشیده شده بعد از چند ماه پر می شود؟ در صورت عدم وجود مشکل خاص در ناحیه،بلافاصله پس از کشیدن امکان کاشت ایمپلنت وجود دارد.

جراح لثه رشت عالی کدومه که بتونه این موارد زیر رو انجام بده؟ 

 • جراحی لثه دندان عقل
 • جراحی لثه دندان جلو
 • جراحی لثه های بلند
 • جراح لثه پایین
 • جراحی لثه دندان
 • جراحی لثه دندان شکسته
 • جراحی دندان شکسته در لثه
 • جراحی لثه برای دندان نهفته
 • جراحی لثه ورم کرده

جراحی لثه درد دارد؟ 

اگر بیماری لثه ای دارید و دندندانپزشک به شما جراحی لثه را پیشنهاد کرد باید بدانید انواع مختلفی دارد و دردهای آن هم ممکن است متفاوت باشد.

بیشترین بیماری لثه ای وقتی ایجاد می شود که باکتری ها در دهان شما رشد کرده باشند و پلاک های زیادی ایجاد کرده باشند و بدن شما نتواند با این همه عفونت مبارزه کند.

یا مثلا استفاده از محصولات و یا دهان شویه ها یا داروهایی ممکن است بیماری های باعث بروز بیماری های لثه ی شود.

در نتیجه این نوع و سطح بیماری است که مشخص می کند جراحی لثه درد دارد یا نه؟ البته تشخیص پزشک هم در این مسیر بی اثر نیست. دکتر شهرام جلیل زاده جراح لثه خوب در رشت هستند و شما را در این امر یاری می کنند.

بیشتر افراد بعد از جراحی لثه درد خفیف متوسطی دارند که با داروهای مسکن بدون نسخه بهبود می یابد. اگر جراح لثه رشت شما آنتی بیوتیک تجویز کرده بود، مطمئن شوید که آن را طبق دستور مصرف می کنید. خطر خون ریزی و تورم بعد از جراحی وجود دارد. اگر با مشکلی رو به رو شدید فورا با دندان پزشک خود تماس بگیرید.

جراحی لثه با لیزر چیست؟ 

ابتدا شناخت آناتومی از لثه داشته باشیم و برای تشخیص بیماری شرایط سلامت را در مبحث لثه باید بدانیم بافت هایی که دندان را در بر گرفته اند پریودنشیوم می‌شوند پریودنشیوم شامل لثه و که بافت های حمایت کننده از سمان سطح ریشه الیاف پریودنتال و زائده آلوئولار استخوان فک تشکیل می شود.

ساختار لثه و بافت های اطراف آن از دید بالینی

از دید بالینی لثه شامل سه قسمت است لثه آزاد، لثه چسبنده و لثه بین دندانی. خود لثه بافت نرم کراتینیزه ای است که با پهنای ۱ تا ۹ میلیمتر دور تا دور دندان را در بر میگیرد در تعریف لثه به نرم بودن آن اشاره می‌شود تا با بافت سخت اطراف دندان اشتباه نشود به کراتینیزه بودن آن اشاره می‌شود تا از مخاط آلوئول غیر کراتینیزه اختلاف داده شود و به دور تا دور دندان بودن لثه تاکید می شود تا با بافت کراتینیزه کام که با دندان فاصله دارد اشتباه نشود.

برخلاف سایر روش ها، لیزر درمانی باعث تورم یا درد نمی‌شود. شما نباید از داشتن لثه‌هایی که حساس هستند و از سطح دندان دور شده‌اند، رنج ببرید. درمان شما بسیار راحت و سریع است. لیزر غلظت و شدت بافت‌های آسیب‌دیده را افزایش می‌دهد، در حالی که بافت‌های سالم را حفظ می‌کند تا به روند درمان کمک کند. روش تأیید شده‌ی FDA لَناپ، تحریک رشد مجدد بافت و پیوند دوباره‌ی بافت به دندان را نشان داده است. نشان دادن مزایای باور نکردنی تکنولوژی لیزر، قبلاً هرگز دست یافتنی نبود.

در جراحی لثه با لیزر طول موج لیزر به درون لثه نفوذ می‌کند و باکتری‌های رنگی که باعث عفونت لثه می‌شود را تبخیر می‌کند. این فرایند دندانپزشک متخصص را قادر می‌سازد بدون آسیب رساندن به بافت اطراف، مناطق آسیب‌دیده را درمان کند. یک لخته خون سالم در اطراف دندان تشکیل می‌شود که بدن را به درمان و بازسازی مناطق اطراف دندان تحریک می‌کند. توصیه می‌کنیم مقاله مربوط به کاربرد لیزر در دندانپزشکی را مطالعه کنید و با مزایای این درمان کارآمد آشنا شوید.

برخی از مزایای جراحی لثه با لیزر عبارتند از:

 • دوران بهبود بسیار کوتاه
 • درمان هدفمند
 • اثبات شدن موثر بودن درمان با توجه به گزارش‌ درمان‌های پیشین
 • کاهش خونریزی و درد
 • تجربه‌ای کاملاً بدون درد
 • کوتاه‌تر کردن زمان درمان

نکاتی که دکتر جراح لثه رشت عالی به شما پیشنهاد می کند: 

 1.  تا یکی دو ساعت بعد از جراحی لثه آب دهان خود را بیرون نریزید و آن را قورت دهید.
 2. تا ۲۴ ساعت سعی کنید از مایعاتی که سرد هستند استفاده کنید و از خوردن غذاهای گرم و سفت پرهیز کنید.
 3. موقعی که می خواهید مایعات را بخورید از نی استفاده کنید بهتر از قاشق و یا لیوان استفاده شود.
 4. سعی کنید از خوردن چای و سیگار و نوشابه های گازدار تا ۲۴ ساعت بعد خودداری کنید.
 5. ممکن است تا چند ساعت بعد از جراحی لثه خونابه داشته باشید و یا رگه ای قرمز رنگ مشاهده کنید که اصلا جای نگرانی ندارد.
 6. سرخود پنبه یا گاز در محل  جراحی لثه نگذارید.
 7. سعی کنید داروهایی که دکتر تجویز کرده را سرساعت مصرف کنید.
 8. جراحی های انجام شده درد زیادی بعد از کار نخواهند داشت در صورتی که بعد از ۲۴ ساعت درد زیادی احساس کردید، حتما تماس بگیرید. این پیج جراحی لثه رشت را می توانید از همین صفحه دنبال کنید.
 9. و …

درباره هزینه جراحی لثه رشت ؟ 

هزینه جراحی لثه رشت و چه جاهای دیگر بستگی به عمق بیماری دارد که پزشک ترجیح می دهد و قیمتها برای بیماری های لثه ای سطحی معمولا کمتر از بیماری های لثه ای عمقی است. برای اطلاع از هزینه های جراحی لثه با ما در مرکز تخصصی دکتر شهرام جلیل زاده تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.