نحوه رعایت بهداشت و قوانین مربوط به استریلیزاسیون در مرکز دکتر شهرام جلیل زاده

درشروع امرباید متذکر شویم جهت رعایت هرچه بیشتر بهداشت و عدم انتقال بیماری به بیماران و همراهان و کادردرمان همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۱۶ مرکز شستشوی کامل وسپس با مواد ضدعفونی کننده مورد پذیرش سازمان جهانی بهداشت استریل و باالکل ضدعفونی می گردد.
اتاق جراحی به صورت مجزا از سایر قسمت های مرکز بوده و از پذیرش همراه در این اتاق خودداری می گردد. بیماران قبل از انجام درمان توسط پزشک مرکز مورد معاینه بالینی و درصورت داشتن هرگونه بیماری واگیردار اعم از سرماخوردگی و آنفولانزا و سایر بیماری های منتقله از پذیرش خودداری و موکول به زمان بهبودی بیمار می گردد .
۱.کلیه ابزارهای جراحی و ملزومات جراحی و دستگاه ها در مرکز فوق در پک های کاملا استریل و ایزوله مخصوص هربیمار بود و در پرونده بیمارثبت می گردد.
۲.دستگاه ها با توجه به نوع درمان هربیماربه صورت موردی استفاده و کلیه این دستگاه ها در  روز یک بار استفاده یا از هندپیس و سرقلم جداگانه استریل استفاده می گردد، شایان ذکر است باتوجه به تخصصی بودن این مرکز تعداد دستگاه های موجود با تکنولوژی روز دنیا در مرکز به تعداد کافی و بدون‌ محدویت می باشد.
۳.سطوح به صورت کامل ضدعفونی می شود و سطح یونیت جراحی با پوشش استریل کارو و بزاق کش روکش یکبار مصرف استریل و کلیه دستگاهها کارو می گردند.
۴.استفاده از پیشبند آلیافی استریل مخصوص جراحی برای بیمار ،گان مخصوص برای بیمار
۵.پوشش مخصوص جراحی برای کادر درمان شامل گان جراحی ،دستکش های استریل ،ماسک مخصوص ،کلاه وشیلد جراحی جهت عدم انتقال هرگونه بیماری به بیمارو کادر درمان
۶.بیماران می توانند قبل از انجام هرگونه درمان در مرکز فوق توسط همکارسایکولوژیست (روانشناس) توضیحات کامل موارد فوق را دریافت و تا پایان درمان از حضور و همراهی ایشان جهت کنترل استرس و هرگونه ترس احتمالی بهره ببرند.
۷.موارد لازم جهت درمان هرچه بهتر توسط همکاران این مرکز در اختیار بیماران می گردد و با بروشورهای مربوط به هردرمان تاپایان روند بهبودی درکنار مراجعان عزیز خواهیم بود.
ایمپلنت